Jak zagrać w 2 Lidze od Września ??! Sezon 2017/18 ! Czekamy na zgłoszenia !

Sezon 2016/17 za nami. Teraz czas na Mistrzostwa Polski Ligi ‘Nike’ Playarena lecz nie tylko ! W Katowicach po wielkiej reorganizacji Ligi którą doświadczyło aktualnie 16 zespołów pierwszoligowych (Możecie zobaczyć materiał poniżej ), doczekaliśmy się włączenia w te struktury także kolejnych 16tu zespołów które będą rywalizować w 2 lidze naszych miejskich rozgrywek.

Do 2 ligi aktualnie szanse dostało 15 zespołów lecz nie wiadomo ile z nich na 100% potwierdzi swój udział, a czas mają do 25.07. na zadeklarowanie swojej obecności w 2 lidze. Dodatkowo zostaje kwestia obsadzenia ostatniego miejsca o które będzie można rywalizować w okresie wakacyjnym od 8 Lipca do 20 Sierpnia. Po 20.08. zostaną wybrane czołowe zespoły w 3 lidze które były najaktywniejsze oraz zgromadziły największą ilość punktów, więc pamiętajcie, że 30 meczy i 30 porażek nie daje awansu do 2 Ligi. Prawdopodobnie 6 bądź maxymalnie 8 zespołów w weekend prawdopodobnie w dniu Niedzielnym 27 Sierpnia otrzyma szanse przystąpienia do mini turnieju w którym weźmie udział wyżej wymieniona liczba zespołów, gdzie zwycięazca otrzyma promocję do gry w 2 Lidze od pierwszego weekendu Września.

Co należy zrobić aby przystąpić do 3 ligi ?
A) Posiadać na stronie www.Playarena.pl profil swojej drużyny wraz z logiem zespołu
B) KAŻDY zawodnik MUSI mieć uzupełnione zdjęcie wyraźnej twarzy najlepiej na wprost zawodnika oraz przyporządkowaną pozycje i numer.    --->> PRZYKŁAD POPRAWNEGO PROFILU DRUŻYNY KTÓRY KWALIFIKUJE SIĘ DO GRY W 3 LIDZE! ZOBACZ!!
C) Kapitan zespołu MUSI zgłosić się do dołączenia do grupy na Facebooku -> GRUPA NA FEJSBUKU !!! <<-- KLIKNIJ W TO !!!
D) Do 3 Ligi mogą zgłosić się tylko drużyny które rozegrały co najmniej 1 mecz w sezonie 2016/17 ->  TABELA DRUŻYN TU !!      Oraz 7 drużyn z 2 Ligi grupy Spadkowej :

1 – Clock work boys katowice
2 – MKS Weekendowy Zwierz
3 – Ligota Fantasy
4 – FC Pewniaczki
5 – KTB Team
6 – Sobotni Balowicze
7 – Young Boys Katowice

E) Zgłoszenia można wysyłać do Robert Stanowski - >  Profil na fejsbuku !
F) Na pewno dojdą kolejne punkty związane z regulaminem !

Na zgłoszenia czekamy do 7 Lipca do 23:59:59 sek.   Po północy do 3 ligi będzie można przystąpić dopiero po wyłonieniu najlepszych ekip które powalczą o awans do 2 Ligi czyli od 21 Sierpnia.

Ze Sportowym Pozdrowieniem,
Ambasador Playarena Katowice!