Otwarty nabór Ambasadorów do Playarena Katowice. Zapraszamy pasjonatów piłki nożnej.

Dołącz do programu Ambasador i buduj nową jakość polskiej piłki!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2017/2018 w Katowickiej Lidze Playarena. W minionym roku zawodnicy 1. ligi rozgrywali swoje spotkania w niedzielne wieczory, na boisku piłkarskim RAPID. Teraz Dzień Meczowy zostanie poszerzony, gdyż do pierwszoligowców dołączą też zespoły z drugiej ligi. Łącznie będziemy spotykać się w blisko 300-osobowym gronie, na czterogodzinne wspólne granie. W związku z tym wzrasta też ilość obowiązków, którymi zająć mają się Ambasadorowie. Z tego też powodu informujemy, że poszukujemy chętnych do współpracy jako Ambasadorów Playarena w Katowicach.

(Ogólnopolski zjazd Ambasadorów - Wrocław 27.05.2017r. - W całej Polsce jest już nas ponad 200 osób)

Rozgrywki Ligi Playarena Katowice poszukują WOLONTARIUSZY na stanowisko AMBASADORA, więc jeśli:

• Masz co najmniej 16 lat
• Jesteś pozytywnie zakręcony na punkcie futbolu
• Chcesz współtworzyć największe w Polsce amatorskie rozgrywki piłkarskie
• Aktywnie działać na rzecz lokalnej społeczności
• Zyskać wiedzę i doświadczenia w organizacji wydarzeń sportowych
To zgłoś się do nas!.
- Każdy Ambasador ma prawo do uzyskania odpowiedniego zaświadczenia o pracy charakterze Wolontariusza na rzecz Organizatora Rozgrywek.

KOGO POSZUKUJEMY?
• Organizator Dnia Meczowego:
- Ambasador ten dba o poprawny przebieg imprezy Dnia Meczowego Katowickiej Ligi Playarena, w wyznaczone niedziele od 17:30 do 22:15.(Możliwość odpowiedniego dobrania grafiku)
- Pilnuje porządku na obiekcie,
- Przygotowania boisk oraz terminarza zawodów, tak aby każdy mecz rozpoczął się o wyznaczonym czasie.

• Redaktorzy i fotografowie
- Dbają o to, żeby każdy Dzień Meczowy był wydarzeniem medialnym.
- Piszą zapowiedzi i relacje ze spotkań, podsumowania kolejek oraz dbają o to, żeby każdy tekst opatrzony był atrakcyjnymi fotografiami z minionego weekendu.

Jeśli nie wiesz do tej pory czym są rozgrywki Playarena Katowice, to zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału Wideo w którym dowiesz się o co gramy.

Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować pod adres e-mail stanowski.robert@interia.pl  lub w łatwiejszej wersji można napisać wiadomość prywatną na Fan Page Playarena Katowice <- kliknij tutaj   lub bezpośrednio do jednego z Ambasadorów :
Robert Stanowski <- kliknij tutaj

Pozdrawiamy !